EN SK

Agentura promotion

Logo Agentura promotion


Logo bmd

Agentúra Promotion organizuje už desiaty ročník Bratislavských módnych dní, ktoré sa stretávajú s mimoriadnym úspechom a záujmom širokej verejnosti. Konajú sa štyrikrát do roka, na jar a na jeseň a sú prezentáciou najnovších trendov svetových módnych značiek, ako aj tvorby domácich i zahraničných módnych dizajnérov. Počas leta môžu dizajnéri svoju módu predstaviť na Hlavnom námestí v Bratislave počas letnej prehliadky. V decembri sa koná Exkluzívna prehliadka plesových šiat, ktorá je svojou prezentáciou večerných šiat vstupom do nadchádzajúcej plesovej sezóny. Hlavnou myšlienkou tohto projektu je podpora mladých módnych tvorcov a poskytnutie možnosti prezentovať svoje kolekcie spolu so zahraničnými módnymi návrhármi na jednej scéne.

Agentúra Promotion každoročne na jeseň uskutočňuje oceňovanie mladých módnych tvorcov. Sú odmeňovaní na základe kritérií určených odbornou porotou Bratislavských módnych dní. Zo získaného ocenenia vyplývajú rôzne benefity určené na podporu a prezentáciu tvorby daného návrhára.  

Počas svojej existencie si Agentúra Promotion vybudovala dobré meno nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Úzko spolupracuje so zastupiteľskými úradmi v zahraničí, predovšetkým v Londýne, s Talianskou módnou komorou v Miláne a s americkou nadáciou +421 Foundation, ktorá každoročne v New Yorku uskutočňuje prestížne podujatie SLOVAK FASHION NIGHT, za účasti významných osobností slovenskej módnej scény a domácich i zahraničných sponzorov. Každý rok sa tu budú mať možnosť prezentovať módni návrhári na základe odporúčania agentúry PROMOTION. Podporou mladých talentov prispieva agentúra Promotion k rozvoju a obohateniu slovenského módneho priemyslu. ©2011 Agentúra promotion, s.r.o.
Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava