EN SK

Agentura promotion

Logo Agentura promotion

Mária Reháková, organizátorka Bratislavských módnych dní
Mária Reháková, organizátorka Bratislavských módnych dní

BMD 2012: Bratislava ožije módou

Už od polovice apríla sa v bratislavskej Inchebe, showroom kabinete a hoteli Hilton uskutočnia Bratislavské Módne Dni jar/leto 2012, na ktorých predstavia svoju tvorbu nielen slovenskí návrhári, ale aj módni tvorcovia z Francúzska a Španielska.

Mária Reháková,
organizátorka Bratislavských módnych dní

K móde patrí originalita. Každý z minulých ročníkov Bratislavských módnych dní bol originálny a špecifický – výberom návrhárov, zahraničných hostí, produkciou... Tento, už siedmy v poradí, je opäť výnimočný! Dĺžkou trvania v rozsahu päť dní, v podobe ukážok toho najlepšieho zo slovenskej, ale aj európskej módnej scény a tým, že rôznorodými miestami prehliadok demonštruje variabilitu módy.

Prvý deň BMD, 17. apríl 2012 v Incheba Expo Aréna, patrí prezentácii komerčných značiek a najlepších modelov z minulých ročníkov Bratislavských módnych dní. 24. apríl - Showroom Kabinet je miestom exkluzívnej módnej prehliadky Fera Mikloška a zároveň oslavou značky Miklosko Fashion Design, ktorá je už významných 15 rokov na scéne! Dva exkluzívne večery, 25. a 26. apríl v hoteli Double Tree By Hilton budú patriť etablovaným slovenským módnym návrhárom, ale opäť aj začínajúcim tvorcom, ktorým tradične dávame šancu ukázať svoje kolekcie.
Najoriginálnejší módny tvorca si aj tento rok odnesie Cenu za prínos do slovenskej módnej tvorby za rok 2011.
Výnimočnosť prehliadok v hoteli Hilton podčiarknu dvaja exkluzívni zahraniční hostia európskeho formátu - módni návrhári a majitelia butikov, Didier Parakian z Francúzska a Kina Fernandez zo Španielska.
Posledný deň Bratislavských módnych dní uzatvára workshop, na ktorom organizátori a návrhári už tradične bilancujú a rekapitulujú. 


©2011 Agentúra promotion, s.r.o.
Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava