EN SK

Agentura promotion

Logo Agentura promotion

Bratislavské módne dni 2015: Veľkolepá šou v centre mesta

Po minuloročnej premiére sa Bratislavské módne dni opäť vrátili do centra mesta. Počas druhého ročníka podujatia Móda v meste, si kolekcie špičkových slovenských módnych návrhárov, talentovaných študentov Vysokej školy výtvarných umení a prestížnych módnych značiek pozrelo niekoľko tisíc ľudí.


Letná časť Bratislavských módnych dní pod názvom MÓDA V MESTE sa aj tento rok niesla v znamení exkluzívnych modelov, ktoré navrhli módni  tvorcovia špeciálne pre tento večer.


Počas 90 minútovej módnej šou pod holým nebom sa predstavilo 15 návrhárov a značiek, diváci mali možnosť na móle vidieť viac ako 130 modelov nielen pre ženy, ale i mužov a deti.


„Som veľmi rada, že po rokoch fungovania Bratislavských módnych dní pre takpovediac uzavretú skupinu pozvaných hostí, sme sa rozhodli priniesť módu aj obyvateľom mesta, ktoré je s názvom nášho podujatia úzko späté – a to priamo do jeho centra,“ hovorí organizátorka podujatia Mária Reháková. Ako dodáva, minuloročný úspech a záujem obyvateľov mesta ju presvedčil o tom, aby v tomto projekte pokračovala aj naďalej.


Veľkolepú módnu šou na Hlavnom námestí druhýkrát organizovli AGENTÚRA PROMOTION, mesačník LA FEMME a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v rámci festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava za podpory partnerov a Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.


Previous Next



©2011 Agentúra promotion, s.r.o.
Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava