EN SK

Agentura promotion

Logo Agentura promotion

Tento rok organizuje Agentúra Promotion v spolupráci s mesačníkom La Femme v poradí už 7. ročník Bratislavských módnych dní. Prvotne sa BMD organizoval jedenkrát do roka, od 3. ročníku sa konajú dvakrát ročne - v apríli jarná časť BMD a v októbri jesenná časť BMD. 

Na tohtoročné jesenné Bratislavské módne dni (BMD) zavíta známy ruský kožušník Igor Gulyaev, ktorý oblieka známe hollywoodske hviezdy. Pozrite sa, kto nosí jeho jedinečné a nádherné kožuchy.

Igor Gulyaev je majiteľom obchodnej siete Obsession založenej v roku 2003. Spoločnosť zastrešuje niekoľko predajní po celom Rusku, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom tie najluxusnejšie značky vyrábajúce kožušinovú módu. Ruský kožušník povyšuje spracovávanie kožušín na umenie, ktoré nenasleduje slepo trendy, ale snaží sa byť vždy o krok vpredu.

Mesačník La Femme a Agentúra Promotion organizujú v októbri 2012 jesennú časť siedmeho ročníka Bratislavských módnych dní. V rámci troch dní módnych prehliadok predstavia svoje kolekcie známi slovenskí módni návrhári Lukáš Kimlička, Veronika Hložníková, Jana Pištejová či Robert Bartolen. Prekvapením budú exkluzívni hostia Rus Igor Gulyaev a brat svetoznámej speváckej divy Madonny Christopher Ciccone. Predstavia sa aj viaceré módne značky.

Priamo v srdci Londýna, v nádhernej budove Inštitútu Riaditeľov (Institute of Directors), v ktorej má počas olympiády sídlo Slovenský dom, prebiehala módna prehliadka popredných slovenských návrhárov, ktorí sa pri tvorbe inšpirovali tradičnými slovenskými odevmi.

Na módnej prehliadke pod značkou Bratislavských módnych dní nechýbali vzácni hostia: prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič, slovenský olympijský atašé v Londýne Jan Telenský a predseda Slovenského olympijského výboru František Chmelár. 

Štvrtý a posledný deň Jarných Bratislavských módnych dní 2012 pokračoval vo štvrtok 26. apríla večer v hoteli Double Tree by Hilton exkluzívnymi módnymi prehliadkami kolekcií: Nine Fashion – Class Roberto Cavalli, Deseo, pánskej módnej značky Hackett London, slovenských módnych návrhárov Roberta Bartolena a Veroniky Hložníkovej, českého dizajnéra Libora Komosného a Španielky Kiny Fernandez.

Tretí deň Bratislavských módnych dní pokračoval v hoteli Double Tree by Hilton exkluzívnymi módnymi prehliadkami kolekcií: Módny dom Alizé, Zuzana Budošová, Katarína Halásová, Annamária Kiss Kósa, Monika Vontszemuová, Izabela Komjati, Lukáš Kimlička, Jana Pištejová, Didier Parakian a topánky Fiorangelo.

Otvárací ceremoniál bratislavského Autosalónu sa tohto roku niesol v znamení veľkolepej módnej prehliadky pod hlavičkou Bratislavských módnych dní BMD.

BMD 2012: Bratislava ožije módou

Už od polovice apríla sa v bratislavskej Inchebe, showroom kabinete a hoteli Hilton uskutočnia Bratislavské Módne Dni jar/leto 2012, na ktorých predstavia svoju tvorbu nielen slovenskí návrhári, ale aj módni tvorcovia z Francúzska a Španielska.

Tento rok sa exkluzívna séria prehliadok Bratislavských módnych dní organizovaných pod záštitou Agentúry Promotion presídli do nových priestorov hotela Double Tree by Hilton.

Predstavia sa etablovaní slovenskí a českí dizajnéri, ale aj Kina Fernandez, jedna z najznámejších španielskych dizajnérok súčasnosti.


©2011 Agentúra promotion, s.r.o.
Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava