EN SK

Agentura promotion

Logo Agentura promotion

Bratislavské módne dni 2012

Tento rok sa exkluzívna séria prehliadok Bratislavských módnych dní organizovaných pod záštitou Agentúry Promotion presídli do nových priestorov hotela Double Tree by Hilton.

Predstavia sa etablovaní slovenskí a českí dizajnéri, ale aj Kina Fernandez, jedna z najznámejších španielskych dizajnérok súčasnosti.

Nezmeškajte:

17. 4. 2012 - Oficiálne otvorenie BMD na Autosalóne Bratislava 2012. Tento deň bude ukážkou tých najlepších modelov z minulých ročníkov Bratislavských módnych dní – Best of BMD - Styling Milan Štefan/LA FEMME.

Predstaví sa talianska značka Luisa Spagnoli, svoje modely predvedie aj talentovaná Anna Mária Kiss Kósa a v úplne inom svetle sa nám ukáže kontroverzná Zlatica Hujbertová, ktorá sa odprezentuje nositeľnou kolekciou vytvorenou pre jej novootvorený showroom. Uvedená bude tiež kolekcia kabeliek na mieru Katie´s bag.

24. 4. 2012 - Showroom Kabinet sa stane miestom exkluzívnej módnej prehliadky Fera Mikloška a zároveň oslavou značky Miklosko Fashion Design pri príležitosti už 15. výročia značky!

25. 4. 2012 - V hoteli Double Tree by Hilton budú uvedené kolekcie mladých a nádejných dizajnérov. So svojimi modelmi sa predstavia Katarína Halásová, Paulína Polónyová, Zuzana Budošová, Monika Vontszemuová a víťazka minuloročného ročníka Nové tváre módnej scény Anna Mária Kiss Kósa. Zavŕšením večera bude Izabela Komjati s jej víziou spoločenskej módy, Lukáš Kimlička so svojou oslavou ženskosti a  Jana Pištejová s extravagantnými kreáciami. Výnimočnosť prehliadky v hoteli Hilton podčiarkne  exkluzívny zahraničný hosť európskeho formátu -  módny návrhár Didier Parakian z Francúzska.

26. 4. 2012 - Tretí deň BMD odštartuje prehliadka z portfólia značiek Deseo a Roberto Cavalli, ktoré na móle odprezentuje multibrandová predajňa Nine Fashion. Pánsku módu zastúpi po prvýkrát značka Hackett London. Dá sa povedať, že večer bude mať medzinárodné zastúpenie dizajnérov. Róbert Bartolen a Veronika Hložníková zastúpia Slovenskú republiku, talentovaný Libor Komosný síce študuje na Slovensku, no pochádza z Českej republiky. Vyvrcholením Bratislavských módnych dní bude prehliadka veľmi špeciálneho zahraničného hosťa - Kiny Fernandez zo Španielska, ktorá ovládne Bratislavu svojím sofistikovaným ponímaním ženskej krásy. 

27.4.2012 – Workshop, na ktorom organizátori a návrhári už tradične bilancujú a rekapitujú.  


©2011 Agentúra promotion, s.r.o.
Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava