EN SK

Agentura promotion

Logo Agentura promotion

Bratislavské módne dni 2011 jar/leto
Bratislavské módne dni 2011 jar/leto
Bratislavské módne dni 2010 jeseň/zima
Bratislavské módne dni 2010 jeseň/zima

O Agentúre promotion, s.r.o.

Agentúra Promotion vznikla v roku 2000 a má dlhoročné skúsenosti s organizovaním, eventov, koncertov a rôznych spoločenských akcií na najvyššej úrovni. 

Má vybudované dobré meno nielen na slovenskom trhu ale aj v zahraničí. Počas svojho pôsobenia zorganizovala veľké množstvo koncertov, podujatí či už miestneho alebo medzinárodného charakteru.

Ťažiskovou oblasťou, v ktorej má agentúra bohaté skúsenosti, je organizovanie veľkých koncertných produkcií domácich ale aj zahraničných interpretov pod názvom Zlatý koncert  a spoločenských udalostí akými sú  Bratislavské módne dniSlovenka roka a Medzinárodného filmového festival. Spolupracuje s interpretmi, umelcami a dizajnérmi zvučných mien. 

Filozofiou a hlavným motívom agentúry je poskytovanie komplexného servisu pri príprave a realizácii projektov a bezchybná starostlivosť o klienta. Výsledkom individuálneho prístupu a zohľadňovania špecifických nárokov a požiadaviek našich klientov je dlhoročná spokojnosť s našimi službami a rozvíjanie spolupráce. 

 

 

  • Vysoký štandard služieb, kreatívne myslenie našich pracovníkov, inovatívnosť a snaha o originalitu je zárukou maximálnej spokojnosti aj toho najnáročnejšieho klienta.


©2011 Agentúra promotion, s.r.o.
Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava